Quaz Global, uluslararası gayrimenkul sektöründe Amerika, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yüzlerce projenin yönetim ve danışmanlığını yapmakta, farklı ülkelerde yaşayan geniş müşteri portföyü ile en doğru ve kazançlı gayrimenkul satış ve kiralama hizmeti vermektedir.

Quaz Global, başarılı halkla ilişkiler ekibi ile oluşturduğu reklam, tanıtım, promosyon, sponsorluk, doğrudan pazarlama, e-iletişim ve satış strateji kanallarından elde ettiği 150 bin müşteri datasına sahiptir.

Sektörde sahip olduğu deneyim ve başarıyla birlikte yüzlerce proje yönetimi ve danışmanlığı hizmeti veren Quaz Global, toplamda 3,5 milyon metrekareyi geçen alana, satış-kiralama, fizibilite, kira bedel tespiti, gayrimenkul geliştirme konularında süreli ya da proje bazında danışmanlık hizmeti vermiştir.

Müşteri ve hizmet odaklı çalışan Quaz Global, küresel pazarlama stratejileri sayesinde dünyanın birçok ülkesinde, farklı coğrafyalarda yer alan müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en uygun portföyleri belirleyerek, bugüne kadar 13.363 gayrimenkul satışı gerçekleştirmiştir.

Quaz Global, gayrimenkul sektöründe yaşanan gelişmeleri ve pazarları yakından takıp ederek, yüzün üzerinde uluslararası fuara katılmış, uluslararası arenada elde ettiği bütünleşik pazarlamadaki başarılarından dolayı sektörde referans olarak gösterilmektedir.

Uluslararası gayrimenkul şirketi olan Quaz Global, Amerika, Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da sahip olduğu operasyonel yetkinliği ile satış ve iş geliştirme konularında global bir ağa sahiptir.

Dünyayı iyi tanıyarak ve yatırım değeri analizlerini en iyi şekilde yaparak yatırımları yönlendiren Quaz Global, uzman ekibi ile 33 ülkede gayrimenkul satış ve pazarlama hizmeti vermektedir.